Euroobaly od 100 do 200 Kč, A4
Donau A4 50 mikronů transparentní 100 ks- Top 6
Donau A4 50 mikronů transparentní 100 ks
- Donau
- A4
- 50 mikronů
- transparentní
- 100 ks
Univerzální hladký obal ve tvaru "U" s euroděrováním, určený pro zakládání dokumentů do desek a pořadačů. • pro formát A4, otevřený shora • rozměry: 230 x 305 mm •...
Auro A4 E45 transparentní zelené 100 ks- Top 9
Auro A4 E45 transparentní zelené 100 ks
- Auro
- A4
- zelené
AURO PROSPEKTOVÝ OBAL A4 E45 zelený 100ks (20) Transparentní hladký prospektový obal v rozšířeném provedení, rozměr 235 x 305 mm, tloušťka 40 mikronů, barva zelená, 100 ks v...
Q-Connect A4+ 50 mikronů transparentní 100 ks- Top 13
Q-Connect A4+ 50 mikronů transparentní 100 ks
- Q-Connect
- A4
- 50 mikronů
- transparentní
- 100 ks
Ochranu a organizaci dokumentů formátu až A4 zařídí transparentní EUROFOLIE Q-CONNECT formátu A4. Dokumenty se vkládají shora. Okamžitou orientaci mezi vloženými papíru usnadní...
Bantex A4 s rozšířenou kapacitou 50 ks- Top 23
Bantex A4 s rozšířenou kapacitou 50 ks
- Bantex
- A4
- 100 mikronů
- transparentní
- 50 ks
Produkt "PP-U-kapsa A4 22x30 - bal.50ks" spadá do žánru Ostatní. Autorem je Košilky. Jedná se o počin nakladatelství "Bantex" z roku 2019.
Herlitz A4 70 mikronů hladké s barevným proužkem 50 ks- Top 32
Herlitz A4 70 mikronů hladké s barevným proužkem 50 ks
- Herlitz
- A4
- 70 mikronů
Obal A4 prospektový Herlitz 70mic, hladký, čirý, mix barev, 25ks S barevným euroděrováním a barevným rozlišovacím proužkem po straně.
Karton P+P Prospektový obal A4 U lesklý 45 mikronů 100 ks 2-079- Top 34
Karton P+P Prospektový obal A4 U lesklý 45 mikronů 100 ks 2-079
- Karton P+P
- A4
Prospektový obal A4 "U", lesklý Zajistěte svým dokumentům tu nejlepší ochranu a přehlednou organizaci s našimi standardními prospektovými obaly. Tyto euroobaly formátu A4 jsou...
Auro A4 E80 transparentní 100 ks- Top 45
Auro A4 E80 transparentní 100 ks
- Auro
- A4
- 75 mikronů
- transparentní
Závěsné obaly A4 z čirého polypropylenu o tloušťce 80 µm představují praktické řešení pro bezpečné ukládání, třídění a dlouhodobou archivaci dokumentů formátu A4. Díky pevnější...
Q-Connect A4 50 mikronů matné 100 ksQ-Connect A4 50 mikronů matné 100 ks
- Q-Connect
- A4
- 50 mikronů
- transparentní
- 100 ks
Prospektové závěsné obaly Q-Connect, určené pro dokumenty formátu A4. Typ U - otevřené shora. Formát: A4.
Esselte A4 40 mikronů transparentní 100 ksEsselte A4 40 mikronů transparentní 100 ks
- Esselte
- A4
- 40 mikronů
- transparentní
- 100 ks
Závěsné kapsy Esselte Economy A4 Ekonomická kapsa pro běžné použití a archivaci v pákových a kroužkových pořadačích. A4. Hladká PP fólie 0,04 mm. Balení 100 ks. Hladká...
Esselte A4 105 mikronů na vizitky čiré 16 okének 10 ksEsselte A4 105 mikronů na vizitky čiré 16 okének 10 ks
- Esselte
- A4
- 105 mikronů
Závěsné plastové kapsy na 8 vizitek s možnost archivace v pákových nebo kroužkových pořadačích. Vizitky je možné umístit z obou stran a zvýšit tak kapacitu na 16 vizitek. •...
Auro A4 E45 transparentní modré 100 ksAuro A4 E45 transparentní modré 100 ks
- Auro
- A4
- modré
Prospektový obal Auro A4 E45, hladký modrý, 40 µm, 235 × 305 mm – balení 100 ks Kvalitní prospektové obaly A4 Auro E45 v modré barvě jsou ideální pro přehledné třídění, ochranu...
Esselte A4 100 mikronů s klopou 20 ksEsselte A4 100 mikronů s klopou 20 ks
- Esselte
- A4
- transparentní
Obal s eurozávěsem formátu A4 vyroben ze silné PVC fólie 100mic. Obal má kapsu s volným hřbetem, který se přízpůsobí šířce vloženého katalogu, nebo počtu vložených listů a...
DONAU A4 lesklý 50mic 100ks v krabiciDONAU A4 lesklý 50mic 100ks v krabici
- Donau
- A4
Průhledný čirý polypropylenový obal. Horní otevírání, europerforace, lesklý a hladký povrch. Formát A4. Baleno v kartonové krabici.
Q-Connect A4 180 mikronů transparentní 5 ksQ-Connect A4 180 mikronů transparentní 5 ks
- Q-Connect
- A4
- 180 mikronů
- transparentní
- 5 ks
Euroobal pro objemnější tiskoviny. Přední strana 3/4 délky. Obal má kapsu s volným hřbetem, který se přizpůsobí šířce vloženého katalogu nebo počtu vložených...
Office Products prospektové obaly A4 PP 50 mikronů hladké transparentní 100 ksOffice Products prospektové obaly A4 PP 50 mikronů hladké transparentní 100 ks
- Office Products
- A4
Potřebujete dokumenty bezpečně uložit a zároveň je mít kdykoliv snadno po ruce? Prospektové obaly Office Products A4 jsou praktickým řešením pro archivaci smluv, faktur,...
Esselte At Hand A4 43 mikronů matné 50 ksEsselte At Hand A4 43 mikronů matné 50 ks
- Esselte
- A4
- 48 mikronů
- transparentní
- 50 ks
Plastové závěsné kapsy formátu A4 v praktické kartonové krabičce. Nejjpraktičtější uložení plastových kapes, které jsou vždy po ruce. Krabička spoří místo na pracovním stole a...
Esselte A4 43 mikronů čiré embosovaný povrch 100 ksEsselte A4 43 mikronů čiré embosovaný povrch 100 ks
- Esselte
- A4
- 43 mikronů
- transparentní
Ekonomická kapsa pro běžné použití a archivaci v pákových a kroužkových pořadačích. Embosovaná recyklovatelná PP fólie tloušťky 0,043 mm (Copysafe) Horní otevření...
Donau A4 40 mikronů matné s červeným proužkem 100 ksDonau A4 40 mikronů matné s červeným proužkem 100 ks
- Donau
- A4
- 40 mikronů
- červené
- 100 ks
Prospektový obal ve tvaru "U" v matném provedení s barevnými pruhy ulehčují organizaci založených dokumentů. Obal je transparentní, antistatický a antireflexní, se zesílenými...
Donau A4 40 mikronů matné s modrým proužkem 100 ksDonau A4 40 mikronů matné s modrým proužkem 100 ks
- Donau
- A4
- 40 mikronů
- modré
- 100 ks
Prospektový obal ve tvaru "U" v matném provedení s barevnými pruhy ulehčují organizaci založených dokumentů. Obal je transparentní, antistatický a antireflexní, se zesílenými...
Donau A4 40 mikronů matné s fialovým proužkem 100 ksDonau A4 40 mikronů matné s fialovým proužkem 100 ks
- Donau
- A4
- 40 mikronů
- fialové
- 100 ks
Prospektový obal ve tvaru "U" v matném provedení s barevnými pruhy ulehčují organizaci založených dokumentů. Obal je transparentní, antistatický a antireflexní, se zesílenými...
Donau A4 40 mikronů matné se žlutým proužkem 100 ksDonau A4 40 mikronů matné se žlutým proužkem 100 ks
- Donau
- A4
- 40 mikronů
- žluté
- 100 ks
Prospektový obal ve tvaru "U" v matném provedení s barevnými pruhy ulehčují organizaci založených dokumentů. Obal je transparentní, antistatický a antireflexní, se zesílenými...
Leitz A4 100 mikronů Recycle Maxi 25 ksLeitz A4 100 mikronů Recycle Maxi 25 ks
- Leitz
- A4
- 100 mikronů
- 25 ks
• Vyrobeno z 90% recyklovaného plastu (certifikováno nezávislou ext. organizací UL), 100% recyklovatelné a CO2 neutrální • Ochranné plastové euroobaly / eurodesky A4 pro...
Concorde A4 100 mikronů matné 50 ksConcorde A4 100 mikronů matné 50 ks
- Concorde
- A4
Rozšířený prospektový obal velikosti A4, šíře 22cm. Celkový rozměr 23,5 x 30,5cm. Kapacita až 70 listů. Čirý, povrch matná krupice. Síla materiálu 100 mic. Baleno po 50...
Leitz A4 70 mikronů At Hand 40 ksLeitz A4 70 mikronů At Hand 40 ks
- Leitz
- A4
- 70 mikronů
- transparentní
- 40 ks
Máte v úmyslu si roztřídit všechny svoje dokumenty či je jen archivovat? K uložení bez poškození papíru vám poslouží eurofolie Leitz. Jedná-li se o velikost, můžete u této...